Prowizja 10% – Bonus z obrotu

10% Z OBROTU PUNKTOWEGO SŁABSZEJ GAŁĘZI

Program partnerski Exp Asset daje możliwość budowania dwóch zespołów (górnego i dolnego).

Każdy pakiet posiada wartość punktową (1 punkt = 1$). Wypłacane jest 10% z obrotu punktowego słabszej linii/zespołu, tzn. tego, w którym wygenerował się mniejszy obrót.

Np. na górnej linii ktoś kupił pakiet za $2.000, a na dolnej linii ktoś kupił pakiet za $1.000. Zatem otrzymujesz 10% od $1.000, czyli 100$. Punkty ze słabszej linii kasują się automatycznie i natychmiast. W chwili, gdy tylko zarobisz pieniądze z tego bonusu, prowizja umieszczana jest od razu na „Wallet” (Twój portfel w Twoim biurze), z którego możesz wypłacić środki kiedy chcesz.

Gdy wykupisz pakiet za minimum 100$ masz możliwość naliczania prowizji i otrzymywania tego bonusu. Rejestracja daje Ci miejsce w drzewie. Gdyby ktoś do Twoich gałęzi trafił bez Twojego polecenia (spadochroniarze / osoby zaproszone przez Twojego sponsora) to punkty nie liczą Ci się.

Punkty zaczną Ci się liczyć od momentu, gdy Twój pakiet (minimum 100 pv) się uaktywni.

Aby zakwalifikować się do tego bonusu, należy polecić platformę EXP ASSET dwóm osobom i umieścić je po jednej na górnej linii (prawej grupie) i na dolnej linii (lewej grupie).