Event „Poznaj wyjątkową szansę biznesu”

Na pewno większość z Was już wie, że w sobotę 19.08 we Wrocławiu w Rodzinnym Browarze PROST odbędzie się niecodzienne wydarzenie, jakim jest event pn. „Poznaj Wyjątkową Szansę Biznesu”, dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani kształtowaniem własnych umiejętności oraz chcących poszerzać swoje możliwości biznesowe (nie kolidujące z aktualnie wykonywanymi), a przy tym lubią poznawać nowe, kulinarne smaki.

Exp Asset Prost

Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać wyjątkową organizację i wyjątkowych ludzi (w tym pomysłodawcę i założyciela platformy Patryka Krupińskiego), na początku ich wspólnych wysiłków do stworzenia mocnej i stabilnej marki na arenie produktów edukacyjnych, jednocześnie pozwalających czerpać wymierne korzyści finansowe na wielu płaszczyznach.
Event odbędzie się w wyjątkowym otoczeniu Rodzinnego Browaru PROST https://www.facebook.com/BrowarProst/# we Wrocławiu, który uraczy nas swoimi wyszukanymi, piwnymi produktami oraz specjalnościami szefa kuchni, przygotowanymi specjalnie na tą okazję, w postaci potraw z grilla.
Zapoznaj się z agendą na stronie wydarzenia lub poprzez kontakt bezpośredni i zgłoś chęć udziału w imprezie. Nie sposób ominąć takiej okazji, zarezerwuj sobie termin już dziś!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *