Home

Rejestracja/Pakiety edukacyjne

 

Witaj na stronie Partnerów Exp Asset!

Jesteśmy grupą świetnie dopasowanych osób, którzy dołączając do Platformy Edukacyjnej Exp Asset, postanowili swoją aktywność życiową skierować na poszerzanie swoich horyzontów, zdobywanie niełatwej wiedzy, a jednocześnie zapewnienie sobie zupełnie innych możliwości zabezpieczenia stabilizacji i niezależności finansowej.

Przeczytanie i zweryfikowanie informacji tu zawartych może Ci wprawdzie zająć nawet 30 minut, ale może to być najlepiej zainwestowane pół godziny w Twoim życiu. Decyzje biznesowe podejmuje się bowiem na podstawie konkretnych i sprawdzalnych informacji.

Poznaj na niej wszystkie powody, dla których tak wiele osób w ostatnim czasie dołącza do nowej platformy e-learnigowej !!! Ucz się tradingu i zarabiaj nawet do 49% rocznie.

Nie masz czasu lub możliwości, aby skorzystać z wiedzy specjalistów i pobierać nauki? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mimo to, dzięki odnawialnym pakietom edukacyjnym skorzystać z bonusów oferowanych przez Exp Asset.

Jeśli temat Cię zainteresował, masz pytania, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć – skontaktuj się ze nami. Możesz liczyć na pomoc i rzetelne informacje. Skorzystaj z formularza lub napisz na Facebooku.

 

 

WAŻNE:  Witryna została stworzona przez Niezależnego Partnera Exp Asset i ma na celu jedynie dostarczenie szczegółowych informacji o Exp Asset. Treść niniejszej Witryny nie może być interpretowana jako osobista rada. Możliwości zarabiania dzięki platformie e-Learninigowej Exp Asset tu opisane, przedstawione są tylko jako poglądowe.

 

Treści przedstawione na Witrynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji na tej Witrynie, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych publikacji.

Exp Asset

EXP ASSET Ltd. to zespół profesjonalnych managerów, traderów i analityków zajmujących się tematyką rynków kapitałowych, giełd kryptowalutowych, inwestycji alternatywnych, inwestycji w startupy IT, a także tematyką edukacyjną z wyżej wymienionych zagadnień.

EXP ASSET Ltd. dostarcza unikatowe narzędzia i szkolenia wspomagające aktywny trading na rynkach kapitałowo-walutowych. Założycielem ExpAsset jest jeden z top traderów w Polsce i Niemczech, manager ryzyka Patryk Krupiński – pierwszy wywiad z nim nt. przedsięwzięcia poniżej.

 

 

Prezentacja Exp Asset (angielski)

 

Blog

EXP ASSET MATRIX

EXP ASSET MATRIX… and here they are!!!! Hello people, our dear followers!!!! BREAKING NEWS from Headquarter of Exp Asset company!!! 🤵🤵🌐🌐📢📢📢📺📺💲💲💲💲💲💲 From this monday, September 11th, will start the FIRST in the entire history of the world the MATRIX with possibility of PASSIVE INCOME depends on cryptocurrency mining power*!! Constant matrix bonus 5% from every …

19 sierpnia Wrocław – Event Exp Asset

  Interesujesz się tradingiem, forex lub kryptowalutami? 19 sierpnia we wrocławskim browarze Prost, będziesz mógł poznać menadżera ryzyka Patryka Krupińskiego ( www.bit.ly/comparicpl ) i szansę na nowe źródło dochodu. Bilet wstępu: 40zł. W cenie: obiad, kawa, herbata, ciasta, 0.5l browaru Prost 🍺. Poznasz twórców, wyjątkową szansę biznesową, a także zobaczysz nagrody Exp Asset – samochody …

Event „Poznaj wyjątkową szansę biznesu”

Na pewno większość z Was już wie, że w sobotę 19.08 we Wrocławiu w Rodzinnym Browarze PROST odbędzie się niecodzienne wydarzenie, jakim jest event pn. „Poznaj Wyjątkową Szansę Biznesu”, dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani kształtowaniem własnych umiejętności oraz chcących poszerzać swoje możliwości biznesowe (nie kolidujące z aktualnie wykonywanymi), a przy tym lubią poznawać nowe, …

Kontakt

Jeśli masz jakieś sugestie, potrzebujesz pomocy lub po prostu chcesz się skontaktować możesz to zrobić za pomocą formularza znajdującego się poniżej. Zawsze możesz liczyć na moją odpowiedź. Wszelkie listy mile widziane 🙂

Jeśli nie odpisuję prawdopodobnie podałeś niepoprawny adres e-mail i dlatego moja wiadomość nie dochodzi na Twoją skrzynkę.